Aydınlatma Metni


www.urunlerburada.com olarak kişisel verilerinizin güvenliği hususuna azami hassasiyet göstermekteyiz. Bu bilinçle, www.perdeaksesuarlari.net olarak ürün ve hizmetlerimizden faydalanan kişiler dâhil, www.urunlerburada.com ile ilişkili tüm şahıslara ait her türlü kişisel verilerin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVK Kanunu”)’na uygun olarak işlenerek, muhafaza edilmesine büyük önem vermekteyiz.

Bu sorumluluğumuzun tam idraki ile kişisel verilerinizi aşağıda izah edildiği surette ve mevzuat tarafından çıkartılan kanun sınırları çerçevesinde işlemekteyiz.Kişisel Verilerin Toplanması, İşlenmesi ve İşleme Amaçları

Kişisel verileriniz,  www.perdeaksesuarlari.net tarafından verilen hizmet, ürün ya da ticari faaliyete bağlı olarak değişkenlik gösterebilmekle beraber; otomatik ya da otomatik olmayan yöntemlerle, ofisler, internet sitesi, sosyal medya mecraları, mobil uygulamalar ve benzeri vasıtalarla sözlü, yazılı ya da elektronik olarak toplanabilecektir.


  Ayrıntılı Metin ve Kişisel Veri İşlemlerinizle ilgili Bizimle kamiltekin@hotmail.com mail adresinden irtibata geçebilirsiniz.

ÜCRETSIZ KARGO

DESTEK HATTI

Hızlı Kargo

Destek Hattı

Güvenli Ödeme Yöntemi